DY BANESA (rr:MBRETRESHA TEUT) Te Broja Market

Shitet nga: Banesat 12 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes dy banesa ne Mitrovic 78m 89m BANESAT GJENDEN NE QENDER TE BROJA MARKET Kati 6 (rruga Mbretresha Teut)
78m dy dhoma gjumi sallon,me kuzhin,banjo,ballkom dhe shpajz
89m dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin ballkon,banjo dhe shpajz ( ME PAMJE SHUMM TE MIR)
Banesat jon me leje ndertimi Rrym,uje dhe lifti 24/7 Qmimi me marveshje viber 386-049-221-009 Vetm blers serjoz Mundsi ndirrimi me Tok Nese me konvenon(vetm neper rrug krysore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim