Jap Banesen me qera ne Qender te Mitrovices

Shitet nga: Banes 16 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Mitrovicë
Ipet Banesa me qera ne Qender te Mitrovices perball Reifeisen Bankes. Banesa ka dy Dhoma Gjumi ,nje Dhom Pritje ,Kuznin ,Banjo +WC ,dy Teresa nga rruga. Krysore.
Ka renditje Shum te Mire !
Banesa eshte ndertim i ri, dhe vlen te theksohet se Uji,rryma nuk ndalen ka gjitheher! Ku per Kosove eshte diqka shum e quditshme !!! 😄😄

Per me shume Informata Mund te kontaktoni ne nr e tel. +49 152 52124030
Pse ne nr 044 294 109

Ju Faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim