Kerkoj banes me qera

Shitet nga: Arbër 13 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Mitrovicë
Kërkoj banese me qera 1 dhom fjetjes dhe nje dhom ndejes jemi falimjar 3 antar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim