Kerkoj banes me qira

Shitet nga: Adnan 15 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Mitrovicë
Kerkoj banes me qira Ne Mitrovicë,duhet te jet Ne gjendje te mire dhe te jete e aresyshme Ne qmim...statusi social familiar...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim