Lshohet me Qira Banesa ne Mitrovice105 m2 KATI i 1

Shitet nga: Kujtim 27 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
- Leshohet BANESA ME QIRA me Kuadrature prej ( 105 m2 )

- Gjindet ne KATIN E 1

- Eshte Ndertim i Ri

- Banesa Eshte e MOBILUAR ne Tërsi

- I POSEDON ROLETNET me Moderne te ALUMINIT
- Banesa eshte me Nxemje Qendrore me KALLDAJ Elektronike qe Hargjon Shume pak Rryme
- Po ashtu Ndertesa e Posedon edhe VEND PARKIMIN e posaqem per AUTOMJETE te vetin shume te Sigurt

Posedon edhe INTERNETIN me KALBLLOVIK - programa te IPKOS

- Renditja e Baneses eshte si në Vijim ...

- Banesa e Posedon SALLONIN shume te Madh Bashk me KUZHIN dhe po ashtu edhe me nje BALLKON shume te mire me pamje nga LINDJA E DIELLIT

- KORIDORIN shume te Madh
- PARADHOMEN

- Banesa e Posedon DHOMEN E GJUMIT me nje madhesi shume te Mjaftueshme
- Banesa e Posedon edhe nje DHOM TE GJUMIT me Dalje ne BALLKON

- BANJON SHUME te mire me te Gjithat ELEMENTET më MODERNE qe Ekzistojne ne ditët e Sodit

- BANESA Gjindet ne Qender te Mitrovices dhe i Perket Lokacionit ma te bukur te Mitrovices qe ekziston per Banim

Vend qe Eshte Shume i Pershtatshem per me Jetu .

Me nje Diciplin Maximum per Gjithqka qe eshte e nevojshme me ba Jeten e Rehatshme

Per gjithqka tjeter mund te me telefononi ne keta numra qe po i shihni... 044 330 122 dhe 049 577 305.


Edhe ne ne WHATS APP mund te beni thirrje ne kete numer +386 49577 305


...>>>. FLATS TO RENT IN MITROVICA 105 square meter, is fully furnished, central heating, water, electricity 24 hours, parking 24 hours ... 044 330 122 ... 049 577 305 ... ... Whats App +38649577305 ... <<<


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim