Mundesisht banes per banes dy dhomshe

Shitet nga: mexhit sogojeva 09 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Mitrovicë
banesa xhindet ne pjesen veriore afer xhyqit te qarkut ruga filipa vishnjiqa numer 19 hyrja e par kati i kater banesa ka dy dhoma fjetje s sallon te madh shpajz koridor banjo dhe ballkon banesa asht e banushme dhe ne xhendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim