ORBITREKU DHE SHTRATI QMIMI I VOLITSHEM

Shitet nga: vvv 23 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Mitrovicë
PER INFO LAJM NE NR E TEL 049 272 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim