Objekti me 4 banesa,si dhe lokali me podrume

Shitet nga: Agim Kabashi 30 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 695 m2
Komuna: Mitrovicë
Shtepia-objekti perbehet:
Kati mbi lokale,dy banesa me nga perafersisht 60 m2
Kati i dyte,rreth 120 m2
Kati i trete,80 m2 me teras 20 m2
Lokali me gjithe podrume afersisht 180 m2, lokali mund te ndahet ne dy pjese.
Te gjitha banesat jane te pajisura me kuzhina moderne,klima,nxemje vetanake me radijator elektrik ( me vaj) e qe nuk harxhojn shume.Po ashtu te gjithat jane te mobiluara.Sa i perket lokalit momentalishte jane ne funksion.
Pos numrit ne Kosove munde te na kontaktoni ne Suedi ne kete numer 004636185059 ose me shkruani ne email adres.Objekti munde te jete mjafte i leverdishem sidomos per familijar me numer ma te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim