QENDER - 2 banesa te bashkuar bashk ose aqik

Shitet nga: Habib 11 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 128 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Kem dy banesa ne katin e 7 per shitje, qe sot perdoren bashk si nji. Banesa gjindet ne Qender te Mitrovices, 100m prej Shtepis te Mallrave, perball me Supermarketin Dielli. (Rruga Agim Ramadani-Katana)

Bashk jan, 128m me 3 dhoma, kuzhin dhe sallon. Dy banjo dhe dy "shpajza".

Aqik:

69m me total 3 dhoma dhe 1 ballkon
59m me 2 dhoma dhe 2 ballkona

Qmimi 570euro/m nese blihen komplet ose 600 aqik, me gjith paisjet.


Mund te me thirrni edhe mes Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim