Shes 3 banesa afer komunes

Shitet nga: Kenan 18 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te komuna
Sipërfaqe: 117.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Shes 3 banesa, 2 banesa me 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhine,2 banjo,2 terrasa katin e 3-te dhe katin e 7-te.
.Penthouse kati 9 128 metra 3 dhoma gjumi 2 banjo salloni me kuzhin terras. Kemi edhe garazh
3 banesat gjenden ne te njejten ndertese.Afer komunes 20metra ne rrugen kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim