Shiten 2 banesa kati 4

Shitet nga: Patrick 24 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Mitrovicë
Shiten 2 banesa perball xhamise haxhi veseli kati 4,njera 65 tjetra 51 jane te ndara por shum lehte bashkohen
Pamjen e kane perball kalase dhe esht qet per banim dhe pamja e bukur
Tel. Permes viberit ose whatsapp
Qmimi 500 m2 i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim