Shiten 2banesa perball xhamise se haxhi veselit

Shitet nga: Bekim 02 Tet 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Mitrovicë
Njera banese esht 65m2 tjetra 51m2 jane te ndara por shum lehte bashkohen qmimi esht 500€ per meter i diskutushem.jane te gatshme per banim krejt te perfunduara.kati 4,tel permes viberit ose whatsapp.
Dy banesat kane nga 1 dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,banjo,dhe ballkone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim