Shitet Banesa ( Ne pjesen veriore ) 71.2 m2

Shitet nga: armendi 30 Krr 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne pjesen veriore e cila gjindet prej ures kryesore 120 metra , e cila eshte e shejuar..me shigjet te kuqe,Kati i trete Nr 9

Banesa posedon dokumentat ne gjendje te regullt dhe te kompletura


Banesa ka dy dhoma gjumi ,kuzhina me sallon ,dy ballkona ,shpajz edhe bodrumin

Po ashtu eshte ne shitje edhe lokali prej 30m2 perball nderteses Qmimi i lokalit me marveshje

I Posedon dokumentet te kompletuara

tel: 044-157-140 dhe 049-791-985

Prodajem stan 72 kvadrata kod bivse obuce beograd Stan je trosoban sa dva ballkona plus podrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim