Shitet Banesa 65 metra katror kati i trete

Shitet nga: Ismajl 05 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Xhamia e Haxhiveselit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Ka kuzhinen,Sallonin,Nje Dhome,Banjo,Shpajz,Korridorin Dhe Ballkonin.
Banesa eshte e re 65 metra katrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim