Shitet Banesa Ne Qender Te Mitrovices

Shitet nga: Sherif 05 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet Banesa Ne Qender Te Mitrovices me siperfaqe 99 m2 plus 25 metra kateror Taras Gratis.|
Banesa Posedon : 2 dhoma gjumi , 1 sallon , kuzhinen , Banjo , Taras edhe Shpajz .
Banesa Posedon Leje Ndertimi Dhe ka Pamje Nga Lindja e Diellit Perkthimi i Banese Behet Menjher Tek Noteri.


Nr.Kontaktus 044/377/867 049/168/465 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim