Shitet Banesa ne Qender te Mitrovices, kati i pare

Shitet nga: Zyra Juridike "Juristi" 31 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ukshin Kovacica
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne Qender te Mitovices, rruga Ukshin Kovaqica. Banesa eshte ne katin e pare dhe mundet te perdoret edhe si zyre. Banesa eshte 46m2 dhe perbehet prej sallonit me kuzhine si dhe nje dhome te fjetes, gjithashtu edhe banjon. Viber: +37745429940.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim