Shitet Banesa

Shitet nga: Lulzim 26 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 85.5 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet Banesa, në qender te qytetit afer ish-DES-it, e mobiluar me mobile te kualitetit te larte dhe shume moderne nuk eshte hipoteke perkthim i menjehershem
Viber +37744165900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim