Shitet Banese dy dhomshe ne Qender

Shitet nga: Zyra Juridike "Juristi" 31 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mitrovice
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne katin e katert prej 72m2, e cila gjendet afer Gjimnazit ne Mitrovice. Banesa perbehet prej 2 dhoma te fjetjes, salloni me kuzhine, shpajzi, ballkoni dhe banjo. Banesa shitet me cmim te leverdisshem.

viber:+37745429940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim