Shitet banesa URGJENT

Shitet nga: L SH 22 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mbas Komunes Mitrovice
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa URGJENT mbas Komunes ne Mitrovice 51 M katror, kati VI (gjashte)
Banesa permban : Sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkan dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim