Shitet banesa ne katin IV-te 55m2

Shitet nga: Zyra Juridike "Juristi" 28 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bair
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa e cila gjendet perballe xhamise se Bairit, ne katin e katert e cila eshte 55m2. Banesa perbehet nga 2 dhoma, kuzhina me trepezari, banjo, ballkon si dhe nje shpajz, Banesa shitet me kuzhine dhe me trepezari, nje rezveruar te ujit.
Banesa ka pamjen nga Lindja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim