Shitet banesa tridhomëshe ( kati i pestë)

Shitet nga: Gani Mikullovci 06 Gsh 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Martirët e Kombit mr. 26/20
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Mitrovicë
Banesa ka: Tri dhoma, kuzhinë, shpaiz, banjo, dy ballkona (njeni i mbyllur) dhe bodrum.
Banesa ndodhet në katin e pestë (ashensori punon)
Banesa ndodhet në dhjetëkatshe, në rrugën e kovaçve, afër Entit për punësim. Rr. Martirët e kombit nr. 26/20
Telefonat kontaktues: 028 534 752 ; 044 393 730 dhe 044 160 852
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim