shitet banesa e gatshme per banim

Shitet nga: vlora 06 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr"Lek Dukagjini" afer autoshkolles "NORI"
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
shitet banesa e gatshme per banim .Eshte ne katin e pare , dhe eshte e pershtatshme edhe per lokale apo ordinanca.Banesa ka uje non stop,posedon dhome te pritjes ,gjumit,kuzhinen ,banjon ,koridor dhe terace.Te interesuarit munde te me kontaktojne ne keta numra te telefonit: 044330096 dhe viber +37744330096
Cmimi me mobilje eshte 31000 euro ndersa pa mobilje sipas mareveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim