DYER PER OBJEKTIN SHTEPIN GARAZHEN OBORRIN

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Automatic Doors bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike për garazha, dyerve të dhomave,dyerve të oborreve, laura (rampa) .
A dëshironi të jetoni sikur në pallatin e ëndrave ku ju jeni mbreti?
Atëherë zgjedhni Automatic Doors.
Kualitet i lartë i testuar nga institucionet përkatëse.
Material gjerman me 10 vite garancion.
Super ofertë, çmime mjaftë të volitshme.
Sepse ne punojmë për ju.
Gjendemi në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë fshati Milloshevë
Mos hezitoni, ejani të na vizitoni në adresën e cekur më lartë ose në web faqen tonë:

www.automaticdoors-ks.com
044/049-393-088.
Viber: +386 49 393 088
automaticdoors08@hotmail. com
www.automaticdoors-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim