Kioska

Shitet nga: Burhan 16 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kioskat Jane me numer 6 dhe 14 shiten ne qendren tregtare ne mitrovice Te stadiumi i vjeter per me Shume Kontaktoni ne Numrin 049113310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim