Shes trafiken

Shitet nga: Haki 22 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Sipërfaqe: 2 2 50 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes trafiken montohet dhe qmontohet dy m me dy e gjys osht ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim