Tenda (shatora) karrika tavolina me Qira 044 96..

Shitet nga: Bibi 05 Krr 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
lshoj tenda shatorra karrika tavolina me qira per dasma muzik koncerte panaire syneti si dhe qdo aheng familjarinformata mate hollsishme kontaktoni ne numrin 044 966 549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim