pompa ne shitje ne magjistralen Mitrovic-Prishtin

Shitet nga: INA 01 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga Mitrovice-Prishtine
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e ngurtë
Komuna: Mitrovicë
Pompa ne shitje
Gjendet ne kilometrin e 5 te Mitrovic-Prishtine
Posedon te gjitha dokumentat e duhur I ka 3 rezervar te medhenje dhe 16 ari tok
Info tel. 049 444 448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim