Pllac ne Ulqin-Truall afer Pllazhes Capacabana 3..

Shitet nga: Trualli ulqin 04 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Dokumentacioni eshte i kompletuar gjithqka e rregulluar me kadaster ,gjykate,liste poseduese dhe qdo gje eshte ne emer timin personal.


Viber 0032493217305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim