SHITET SHTËPIA NË MITROVICË

Shitet nga: privat 14 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
- SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM

- SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE

- NË KATIN E PARË POSEDON KORIDORIN, SALLON ME KUZHINË, BANJO DHE WC
- NË KATIN E 2 TË POSEDON 4 DHOMA, KORIDOR DHE 3 SHPAJZ
- NË TE DY ANËT E SHTËPISË KA OBORR 10 x 5m dhe 4x3m DHE DALJE NË RRUGË TË ASFALTUAR.
- GARAZH DHE SHUP


POSEDON DOKUMETACION TË RREGULT

INFO NE : 044 28 26 24 OSE NE 049 28 26 24 OSE 049 76 43 11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim