Shtëpi në Tavnik

Shitet nga: Dhurim 04 Krr 03:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtëpia gjendet në Tavnik, afër ish-ambulantës "Sami Beqiri". Ka troll të mjaftueshëm që të ndërtohen 2 shtëpi, është dykatëshe. Kati i parë ka dy dhoma, koridor dhe banjo. Në katin e dytë ka katër dhoma, koridor, banjo, kuzhinë me sallon. Lagjja është e qetë dhe shumë e përshtatshme për familjarë. Shtëpia është e banueshme, ka qenë me qiraxhi, por tash për tash nuk ka. Nëse jeni të interesuar për t'a blerë apo për ta marrë me qira, na kontaktoni në numrat: 049359107, 044749015, +38649587142(viber). Presim oferta serioze pasiqë çmimi është i volitshëm. Bëjmë ndërrim me troll apo banesë në Prishtinë.

Fotot i gjeni në:

www.dropbox.com/sh/3bs4mlcx64mr3nh/AADY1Ufk4QXSwoQUCm2fqUvRa?dl=0
Të injorohen(tags):

Xl iphone 4 4s 5 5s samsung. S2 s3 s4 s5 note note 1 note2 note 3 lg g2 nexus 4 nexus 5 htc one x o e one m7 m8 nokia banes prishtin mitrovic shtepi kompjuter golf bmw audi mercedes llaptop pc intel asus lenovo acer dell samsung apple macbook air
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim