6 BANESA QERA 3-DHOMSHE 2-DHOMSHE dhe OBJEK BIZN

Shitet nga: kushtrimi 14 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Leshoj objekin tri katet nga 120m2

Mundet mu leshu komplet objekti me qire per biznese te ndryshme

-Podrumi eshte mbi tok 120m2
-Kati - 2 120m2
-Kati - 3 120m2
-Kati - 4 120m2
-Rrym, uj, internet, kabllovik, 24H
-Parking deri 10vetura
UJ RRYM 24H
OBJEKIT ESHTE NE PERCIELLE 24OR NE KAMERA
Katet jon ne form te banesave nga 2 banesa ne nje kat po munden mu sfrytzu edhe per zyre etje.
fotot e banesav jav dergoj me viber +38649727226, EMAIL kushtrim_55@hotmail.com
Objekti gjindet ne Qender te qytetit rr. xhafer deva afer pasiqeris jaffa, gjimnazit, ish hotel adriatikut

Objekti leshohet me qire per veprimtari te ndryshme ku munden me perdor per zyre ndonje kat dhe banim tjert katet.
+37744727226 viber +38649727226 08:00-24:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim