Gjeni shtepine vila ne Mitrovice

Shitet nga: martina 27 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
gjeni shtëpinë me qira për 2 të rritur dhe 4 fëmijët në Mitrovicë me kopsht në katin e parë të familjes italiane e duhur për të transferuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim