Kerkoj Shtepi ose Banes me QIRA ne qender te Mit..

Shitet nga: Gurbeti 17 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj Shtepi ose Banes me QIRA ne
qender te Mitrovices
Nga Data 27.07 - 24.08.2015
Duhet te Jet e Mobilune dhe e
gatshme per banim
Me mundsi nese eshte Banes te jet ne katin e 1
Duhet te jen 3 Dhoma,
Dhoma e dites dhe 2 te fjetjes
Me mundsi te na kontaktoni permes Emailit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim