Me qmim te volitshem Shtepia ne shitje

Shitet nga: Astrit 12 Krr 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 380 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne lagjen Bair ne shitje jan të dy shtepit per nje qmim , Lagjja esht shum e mir e qete dhe fqinjët jan shum te mirë.
Shtepia esht ne gjendje shum te mire ,me nxemje qendrore (me rrym , me thengjill apo dru dhe me Naft ) rezervuar te ujit 2000 litra , si dhe Bojlerin me ujë per krejt sistemin 2000 litra .për me shum informata na kontaktoni ne keta numra +377 44 174 865 dhe +386 49 174 865 qmimi esht i volotshem dhe i diskutueshen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim