Mitrovicë Shtepia

Shitet nga: Egzon 20 Krr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga Sami Gashi
Sipërfaqe: 182 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtëpia ne rrugen Sami Gashi,
-Shtepia posedon 182 m2, ka katin perdhes si dhe katin e parë.
Shtepia gjindet ne rrugen kryesore, ka 5 ari truall, si dhe lokalin prej 48 m2.

Çmimi me marrveshje. Per me shum informata kontaktoni ne numrin 049540635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim