NDRRIM ME SHTEPI OSE BANESE NE PRISHTINE

Shitet nga: Nazmi 14 Gsh 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Sylejman Shala
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shtëpija gjendet në rrugen Sylejman Shala nr.25 ,afër shkolles fillore Ismajl Qemajli. Bejme ndrrim me te ngjajshme ose banesë ne Prishtine.
Shtepia posedon dy podruma, dhome te ndejes, kuzhine, dy banjo, tri dhoma gjumi si dhe vend të përshtatshëm për parkimin e vetures. Shtepia eshte ndertim i vitit 2004 dhe posedon afer 2 ari truall.
Të interesuarit le të më kontaktojnë në këtë numër tel 049 144 171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim