Plane per shtepia si edhe enterier per lokale

Shitet nga: Plane 21 Qer 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Bejm plane per shtepi si dhe entrier per lokale te ndryshme po ashte edhe dizajnimin e terasave te shtepive dhe lokaleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim