SHES - NDRROJ SHTEPI DHE 2 PLLACE NE ULQIN

Shitet nga: ulqin 01 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ulqin , Pllazha e Madhe
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Mitrovicë
***Shes shtepine te Pllazha e Madhe ne Ulqin ( afer hotelit Casa Grande ) me 5 ari truall, poashtu edhe dy pllace ne Ulqin te Pllazha e Madhe***

*** Mundesi nderrimi me ndonje banes ne Prishtine, Fushe Kosove dhe ne Mitrovice ****

**** Ne Google Maps mund ti gjeni keto lokacione ne baze te ketyre koordinatave :****
****41.894630,19.329493****
****41.895689,19.329654****
****41.906710,19.293400****

**** Qmimi sipas mareveshjes ****
****Mund te kontaktoni permes email e poashtu edhe permes ketij numri te tel + viber : +386 49 899 303 *****
tag shtepi shpia ulqin pllazha e madhe vogel mercedes audi bmw passat golf iphone samsung galaxy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim