SHES SHTËPINË NË MITROVICË

Shitet nga: Adnan Banjska 22 Sht 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet shtëpia në Mitrovicë e cila gjendet në Rr.Sylejman Shala Nr.6 afër shkollës fillore "Ismail Qemaili".
Shtëpia posedon garazhën për 4 vetura,
Kati i parë është objekt afarist,kati i dytë dhe i tretë për banim.
Ka ballkone para dhe prapa shtëpisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim