SHITET SHTEPIA me 3.30Ari Truall ne MITROVICE

Shitet nga: Veton Rexhepi 12 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet SHTEPIA me 3.30 Ari Truall ne MITROVICE

Shtepia i ka 111 m2 + 3.30Ari Park
Shtepia eshte Nje kate e gjyse

Shtepia ka kete renditje:

==> Kati i pare posedon:
Salloni+kuzhina+terasa
Dhoma e gjumit
Shpajz
Banjo
Koridor

==> Kati i dyte ka kete renditje:
Dhoma e gjumit per prinder+teras
Dhoma per femij+terase
Dhoma e femijeve
Banjo
Koridor

==> Elemente shtese:
Garazh per vetur
Parkun perpara Shtepise
Pushimore per vere
Nxemje qendrore me Kallda(dru+qymyr)
Rrjeti i telefonit te shtepise
Si dhe Lumin Sitnica
Rruga e Trenit
Fakulteti afer
Rruga e urbanizune (kubza betoni)
Uje dhe Rrym 24h

Shtepia Shitet keshtu siq po e shihni ne fotografi,

Vendi: Afer Fakultetit Teknik ne Mitrovice
Qmimi: Sipase marreveshjes
Bartia e pronsis e menjehershme!

Ju mirepret: #VetonRexhepi
Nr.045/410-363
Viber: +38649/60 62 60
Email: vetonrexhepi0@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim