SHTEPIA NE SHITJE 6.12 ARI TRUALL PERKTHIMI MEN..

Shitet nga: senad 01 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes shtepine nje kateshe ne Rr. e Ulqinit Nr.178 Mitrovice.
Shtepija eshte e ndertuar ne nje hapsire mbi 6.12 ari truall .
Vendi eshte ne nje lagje shum te qet dhe me saktesisht gjindet afer marketit "KIWI"
Shtepia ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon bashk me kuzhin, Koridorin , Banjo dhe nje shpajz ne ballkon.
Trualli eshte ne emrin tim personal dhe nuk ka kurfar konteksti pronesor.
Eshte lagje e qet dhe nuk eshte afer rruges kryesore eshte 20 metra prej rr. kryesore.
Ndrrim i mundeshem me nje banes ne Mitrovic dhe tjerat kompenzim.
Shtepia eshte tersisht e renovuar perbrenda dyer,dritare, pllafoni, podi, banjo ejt.
Perkthimi behet menjehere. ju flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim