Shes shpin me tok

Shitet nga: Naim Sadiku 19 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: RRuga Agim Ramadani nr 12
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Mitrovicë
Shes Shpin me tok 5 Ari ne Tavnik RRuga Agim Ramadani nr 12 , Shtepia esht ne Gjendje te Banushme , Numri i Dhomave esht 4 , plus Koridor banjo dhe Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim