Shes shtepine

Shitet nga: Agron Hajrizaj 07 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: bashkimi kombetar
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2008.
Ka 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 sallon, 2 banjo,1 shpajz dhe 2 ballkone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim