Shes urgjentisht shtepine

Shitet nga: Ismail Selimi 10 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mitrovice
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shes urgjentisht shtepine tre kateshe ne Mitrovice ,perballe market Diellit ,ne qender rruga Fan Noli nr. 19.Shtepia ka : sallonin me kuzhine, 5 dhoma te fjetjes ,dy banjo, dhe terrase . Per informata me te hollesishme ju lutemi kontaktoni ne keta numra telefoni :044-288-061-044-146-046 -049-709-574
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim