Shitet Lokali

Shitet nga: Mahmut 06 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet Lokali
Ka Bodrum , perdhesa dhe Kati 1 .
60 m2 - P.30m2 dhe K1.30m2
Lokali eshte i leshuar me qira .
Katin siper eshte e pershtatshme per zyre , kontabilitet , sony , rrobaqepsi etj
Eka hyrjen ndamas nga lokali .

+37744166054 vale - viber
+38649200666 Ipko

+37744633330 Vale - Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim