Shitet Shtepia 360m^2

Shitet nga: BB 05 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga e Ulqinit
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
2 dhoma, 1 sallon, 1 kuzhine e madhe, 2 lokale dhe 4 ari oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim