Shitet Shtepia ne Bair!

Shitet nga: Zyra juridike "Juristi" 31 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bair
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Bair te Mitrovices (rruga Victor Hygo). Shtepia se bashku me oborr eshte 5ari, dhe perbehet nga dy kat. Kati i pare: S + K + DHF + 2Banjo. Kati II: Sallon + 2DHF + Banjo.
viber:+37745429940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim