Shitet shtepia me 7 ari

Shitet nga: Blerim 13 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mitrovic
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia me 7 ari per me shume informacione Kontaktoni ne numrin e meposhtem gjithashtu mund te kontaktoni dhe ne gjermani numri eshte ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim