Shitet shtepia ne Mitrovice

Shitet nga: Zyra Juridike "Juristi" 31 Dhj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mitrovice
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Mitrovice, ne rrugen "Martiret e Kombit" (poshte xhamise se Bairit). Shtepia eshte eshte e banueshme dhe posedon nje dhome te fjetjes, nje dhome te ndejes, kuzhinen, banjon, nje ballkon, oborr, si dhe nje shupe.
Shtepia ka rreth 1.65ari dhe shitet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim