Shitet shtepia ne Mitrovice

Shitet nga: Zyra Juridike "Juristi" 08 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mitrovice
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Mitrovice rrugen Ahmet Selaci (affer "Te Kovaqt"). Shtepia perbehet nga nje dhome e fjetjes, nje dhome e ndejes me kuzhine, banjo + shpajz. Si dhe ka nje terrase, gjithashtu edhe shupen + oborr. Shtepia shitet e mobiluar.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim